Šola za starše

Šola za starše v našem vrtcu poteka že več let. Gre za obliko sodelovanja s starši, kjer se s priznanimi strokovnjaki s področja predšolske vzgoje pogovarjamo o razvoju in vzgoji otrok, izmenjujemo izkušnje ter iščemo odgovore na vaša vprašanja.

Srečanja potekajo v večnamenski dvorani enote Bisernik oziroma preko spletne aplikacije ZOOM. Srečanj se lahko udeležite na podlagi predhodne prijave.

Datumi in naslovi srečanj:

21. 1. 2021 ob 17h: Skrite moči igre z otrokom (Tina Jereb)

11. 3. 2021 ob 17h: Radosti in pasti nove tehnologije (Miha Kramli)

Povzetek predavanja Skrite moči igre z otrokom

Spoštovani starši! Na povezavi si lahko preberete povzetek predavanja v okviru Šole za starše, ki je potekala v četrtek, 21. 1. 2021, preko spletne povezave .  Skrite-moči-igre-z-otrokom-povzetek-predavanja-Tina-Jereb